Έναρξη μαθημάτων 5 Σεπτέμβρη

 

Teens’ classes 100%
ESB

 

 B1
  1. AVGERIS GAVRIIL
  2. BARROS CHRISTOS
  3. BOZINAKI DIONYSIA
  4. DIMITRIOU KONSTANTINOS
  5. DIONYSOPOULOU GARYFALLIA
  6. GOLEMIS IOANNIS-CHRISTOS
  7. MARINAKI PANAGIOTA
  8. MARINOU ANASTASIA
  9. MARKOULIS IOANNIS-NIKOLAOS
  10. MERENTITIS GEORGIOS
  11. MICHAS NIKOLAOS
  12. MICHELIS DIMITRIOS
  13. NTEMELIS LEONIDAS
  14. PAPADOGIORGAKI KONSTANTINA
  15. POLLATOU RAFAELA
  16. SAMOURIDI KONSTANTINA
  17. TERGIAKIS ELEFTHERIOS
  18. TSALA MARIA
  19. TSIAMI AIKATERINI
  20. UZHURI FRENSI

 

B2
  1. ANGELEROS THEOCHARIS-MARIOS
  2. KATSOULA GEORGIA
  3. PIROLI ANIEZA
  4. SVARNAS EFKLEIDIS

 

 

EUROPALSO

 

54 europalsakia πέτυχαν τον στόχο τους και 46 έγραψαν άριστα!!!
Μα πως το κάνατε αυτό?
Είστε όλοι υπέροχοι! Συγχαρητήρια!!!

 

Stars2
  1. ARGYRIOU EVGENIOS
  2. AVGERINOU NEFELI
  3. CHALARI MARIA
  4. CHASAPI ALIKI
  5. GOGOGLOU GRIGORIOS-RAFAIL
  6. KAKATSOS IASONAS-CHRISTOS
  7. KALOMBRATSOU IRENE-CHRYSOVALANTOU
  8. KALOMBRATSOU ATHANASIA
  9. KAMARIOTAKIS EMMANOUIL
  10. KARAMOUZIS ALEXANDROS
  11. KOKOULOS FOTIS
  12. KOMAITI ELENI
  13. KONTAXIS GERASIMOS
  14. KOULAOUZIDOU DANAI
  15. KOZADINOS THEOPHILOS
  16. KRITSELI ELENI
  17. LAGOUDI IOANNA
  18. LYRI ASIMINA
  19. MARINOU OLGA
  20. MICHELAKIS EMMANOUIL
  21. PAPAGEORGIOU MARIA
  22. SKORDOS DIMITRIOS-ANGELOS
  23. TSAKIRI CHRISTINA
  24. TSALAS EVANGELOS
  25. TSENIKOGLOU IOANNA-EIRINI
  26. VAKIRTZI FANI

 

Beginners
  1. AVGERINOS SPYRIDON
  2. DANIILIDIS CHARALAMBOS
  3. DIMITRIADI ZOI
  4. FILI NIKOLETA
  5. GIATAGANAS KONSTANTINOS
  6. GOUNARIS-FISTOURIS VICTOR
  7. LAZARIDIS MICHAIL
  8. MARIOLI IOULIA
  9. MICHELI AGAPI
  10. MITSAKOS THEODOROS
  11. PAGONIS ANTONIOS
  12. PAPADIMITRIOU ANGELOS
  13. TSAKIRI MARINA
  14. TSIAMI PARASKEVI

 

Elementary

  1. AGRITI MARIA
  2. BEKRI FRANGESCA
  3. DOKOS DIMITRIOS
  4. GIANNARAKI AIKATERINI
  5. IRIOTIS DIMITRIOS
  6. KARKALIS KONSTANTINOS
  7. KAVOUNI CHRISTINA
  8. MAKRI AIKATERINI
  9. PLATAKI CHRYSANTHI
  10. TERGIAKIS SPYRIDON
  11. TSIMINOU PENELOPE
  12. VASILOPOULOU FRANGESKA

 

Basic
  1. KOSTAKI MARIA
  2. TSIKANDYLAKI ELENI

 

 

C2 – Β2 Michigan (Hellenic American Union)

 

Proficiency E.C.P.E. Michigan 

  1. ALEXANTR-NARINIAN RITA
  2. AXIOTI PARASKEVI
  3. MARINAKI THEMIS
  4. PAGONIS IOANNIS
  5. POLITI MARIA-ALEXANDRA
  6. TSAPOURNIS GRIGORIOS

 

Lower E.C.C.E. Michigan

1. AGORIDOU IOANNA
2. BEKRIS IOANNIS
3. BOTSIALAS DIMITRIOS
4. CHOULIARA DIMITRA
5. IOANNIDIS APOSTOLOS
6. KAKATSOU ARTEMIS
7. KATSOULA GEORGIA
8. KOMAITIS IOANNIS
9. LAMPRAKIS FOTIOS
10. MITSAKOU MARIA
11. PAPOULI EFTHYMIA
12. SPANAKAS DIMITRIOS
13. TOPAKAS GEORGIOS
14. VOUZIKA EFSTATHIA
15. ZANTIOTI IRENE

 

DELF / IFA

 

Γαλλικό Ινστιτούτο Αθηνών
DELF A2 Mai 2019

1. BOZINAKI DIONYSIA
2. CHOULIARA DIMITRA
3. TSIAMI KATERINA

 

Γαλλικό Ινστιτούτο Αθηνών
DELF B1 Mai 2019

1. KAKATSOU ARTEMIS
2. KOZADINOS IOANNIS
3. MITSAKOU MARIA

 

Adults’ classes 100%
Michigan State University

 

B2 Lower MSU

1. TSOUKALAS DIMITRIS

 

C2 Proficiency MSU

1.GIANNARAKIS NEKTARIOS

2.KALOGIANNOPOULOS IOANNIS

3.OIKONOMOU VASILIKI

4.XYGKA MARIANNA

 

KPG  ΙΤΑΛΙΚΩΝ B1-B2

1.PASTOS PANAYIOTIS

2.THEOCHARIDIS AKIS